VÍTEJTE U NÁS VE SVĚTĚ PODLAH NA STRÁNKÁCH FIRMY PODLAHY PŘIKRYL

Podlaha je základním prvkem každé místnosti, bytu, domu, úřadu, průmyslových nebo obchodních budov. Použitím vhodné podlahové krytiny můžete zútulnit prostor a podstatně vylepšit interiér. Při výběru podlahoviny by mělo být přihlédnuto také k místu jejího použití, síle zatížení a požadavku na náročnost údržby. Samozřejmostí by měla být volba kvalitního materiálu od renomovaného výrobce, které používáme ve všech oblastech naší činnosti, tím je totiž správně nakročeno k úspěchu při realizaci samotné podlahy.

Díky dlouholeté praxi v oboru Vám můžeme nabídnout celé spektrum kvalitních služeb. Samozřejmostí je pro nás individuální přístup, flexibilita a komplexní servis. Naším hlavním cílem je spokojený zákazník.

RENOVACE PARKET

index-renovace-parket.jpg

V případě máte – li již na vaši podlaze položené parkety a rozhodnete se je renovovat z důvodu obnovení původního vzhledu nebo opravy po mechanickém poškrábání parket, jsme Vám plně k dispozici.

NEVÍTE JAK VYBRAT PODLAHU?

index-polyratanovy.jpg

Podlaha je stavební prvek, po které se denně pohybujeme. Denně po ní kráčíme, je to nejzranitelnější místo v místnosti. Základní pravidlo při výběru podlahy zní: MUSÍ se vám líbít protože: vy ji budete využívat, vy se na ni budete dívat, vy po ní budete chodit, vy ji budete uklízet.

PVC A VINYLOVÉ PODLAHY

index-laminatove-podlahy.jpg

Pokud chcete mít doma, v kanceláři nebo třeba v prodejně pružnou podlahu, odolnou vůči vodě, podlahu se snadnou údržbou, doporučujeme vám PVC nebo vinylovou krytinu. Nabízíme mnoho barevných odstínů a atraktivních dekorů těchto krytin.

DŘEVĚNÉ PODLAHY

index-drevene-podlahy.jpg

Dřevo je tradičním materiálem pro podlahy. Dřevěné podlahy jsou i přes velkou konkurenci nových materiálů stále velmi vyhledávané, oblíbené a moderní. Dodáváme a pokládáme všechny druhy dřevěných podlah – vlysové, plovoucí, vrstvené, mozaikové i palubkové. Povrch těchto podlah může být upraven již z výroby nebo je povrchová úprava lakem, olejem popř. mořidlem provedena po pokládce.

PŘÍRODNÍ LINOLEUM (MARMOLEUM)

index-marmoleum.jpg

Pro ty z vás, kteří rádi žijí v souladu s přírodou a nemají rádi umělé náhražky, máme připravené přírodní linoleum. Je vyrobeno z antibakteriálního materiálu. Jeho dlouhá životnost a vysoká mechanická odolnost vás jistě mile překvapí. Přírodní linoleum je vhodné i pro položení do namáhaných míst např. chodeb a hal.

KORKOVÉ PODLAHY

index-korkovepodlahy.jpg

Dalším přírodním materiálem, ze kterého se vyrábí podlahová krytina, je korek. Korkové podlahy jsou antistatické, hypoalergenní, tlumí hlasité zvuky a mají vynikající izolační schopnosti. Korkové podlahy jsou povrchově upraveny laky popř. vinylovou fólií nebo olejem.

LAMINÁTOVÉ PODLAHY

index-laminatove-podlahy2.jpg

Nejčastěji používanou podlahovou krytinou je laminátová podlaha. Její výhodou je rychlá pokládka a velmi snadná údržba krytiny. Laminátové podlahy mají díky vhodným podložkám dobré akustické i tepelné vlastnosti. Lamely se vyrábí v provedení bezesparém nebo se skosenou V spárou po dvou popř. čtyřech stranách.

KOBERCE

index-koberce.jpg

V neposlední řadě si můžete vybrat z mnoha druhů kvalitních koberců. Bytové, zátěžové i kusové koberce vás dobře zahřejí, utlumí hluk a potěší vás i jejich dostupná cena. Každá námi dodaná podlaha má jiné výhody a přednosti. Záleží jen na vašem rozhodnutí a prioritách, která podlaha bude pro vás ta nejvhodnější. S výběrem podlahy a její pokládkou Vám rádi poradíme.

www.podlahytisnov.cz

Podlahy Přikryl - vše pro Vaše podlahy